Září 2013

Anette Eycis Menetil Olzon (Upír)

12. září 2013 v 13:46 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Eycis
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno: Anette Eycis Menetil Olzon
Věk: 26
Druh: Upír- Aristokrat
Povaha: Samotářská, umělecká, chladná, virtuozka, milá, vyšinutá, korektní
Historie: narodila se ve Švédsku a otce má z Finska. Chodila s Tuomasem, pro kterého taky zemřela a za svůj život procestovala celou zemi díky tomu, že byla uznávaná zpěvačka v kapele.

Dům


Soutěž o schopnosti-vyhodnocení

7. září 2013 v 17:50 | Tris |  Akce
Tak tu máme finále!
Lexi Blade dostala 0 hlasů.
Aria McCole dostala 2 hlasy!
A Christopher Gwayne dostal 4 hlasy!
Kdyby sem přišlo více lidí třeba kdyby jste si řekli, věřím že to mohlo být klidně jinak. Tak gratuluji Christopherovi a jeho postava získává schopnost: Čtení myšlenek!

Victoria Jane Carter (Upír)

6. září 2013 v 19:05 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: BellatixL
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Victoria Jane Carter
Věk: 450 let
Druh: Upír (Aristokrat)
Povaha: Společenská, sebevědomá, nedůvěryhodná
Historie: Victoria se narodila v roce 1563 do velmi bohaté rodiny upírů žijících v Anglii, kteří dbají na tradici. Vyrůstala v přepychu na velkém rodinném panství se dvěma staršími bratry. Ve svých osmnácti letech se rozhodla, že se oddělí od rodiny a bude cestovat. Na cesty si s sebou vzala doggenku Alice. Několik let strávila v Číně, kde se seznamovala s novou kulturou. Později se odstěhovala do Jižní Ameriky. Tam se seznámila s upířími dvojčaty Miou a Samuelem, kteří si po několika desetiletích získali jako jedni z mála její důvěru. Společně pak léta cestovali a objevovali krásy světa. Victoria si ovšem za svůj život udělala i spoustu nepřátel, které nějak přelstila nebo zradila jejich důvěru. Od roku 1967 žije ve své malé rezidenci v U.S.A.

Dům


Soutěž o schopnosti-hlasování

3. září 2013 v 15:43 | Tris |  Akce
Tak tu máme hlasování! Zde budou jednotlivé příběhy které si můžete přečíst a pak dát hlas tomu který vás zaujal víc! Já něco napsala taky ale neznamená to že bych měla mít něco víc. Hlasujte spravedlivě a nepodvádějte. Hlasy se budou sčítata z ankety i z komentářů ale počítám jen komentáře u kterých je adresa na blog abych věděla že někdo nehlasoval víckrát.
Shánějte si hlasy až do 7.9!
Pak vyhlásím vítěze a budou se dávat odměny :)