Systémové postavy aneb: s kým se můžete setkat

24. srpna 2013 v 13:22 | Tris

S kým se můžete setkat :

V barech:

U Řvouna:
Povolání: Barman
Druh: Upír (civilista)
Věk: 25 (200)
Jméno: Trevis Forben
Směna: od 19:00 do 3:00 ráno.
Povaha: Trevis je vyrovnaný, ''mladý'' muž. Je přátelský a jeho práce ho baví.


Povolání: Prostitutka
Druh: Upír (Civilista)
Věk: 25 (57)
Jméno: Ashley Freedman
Směna: Na objednání, jinak 19:00-1:00.
Povaha: Ashley byla vždycky jednodušší. Má ráda muže ale jen k pobavení. Moc řečí s ní není.
Povolání: Vyhazovač
Druh: Upír (Civilista)
Věk: 29 (476)
Jméno: Andrew Morrison
Směna: Od otevření do zavření
Povaha: Andrew je drsný ale milý chlap. Je hodně silný a jednu chvíli pomáhal bratrstvu ale pak přestal jelikož byl zraněn. O sobě vám řekne něco jen málo kdy.

U jednookýho:
Povolání: Barman
Druh: Člověk
Věk: 23 let
Jméno: Michael Walters
Směna: 19:00-0:00
Povaha: Šikovný kluk který má přehled o tom co joto město zač. Když k němu budete mluvit tak bude souhlasně přikivovat ale ostatní ho moc nezajímají.
Povolání: Co se jí řekne a vyhazovačka
Druh: Upír (Civilista)
Věk: 25 (248)
Jméno: Angela Munna
Směna: Od otevření do zavření
Povaha: Angela je tvrdá ženská která si lehce poradí i s chlapem. Ti co si na ni dovolí nedopadnou vždy moc dobře. Svou práci bere vážně.

ZeroSum:
Povolání: Barman a vyhazovač také je to nový majitel baru. Minulý majitel Rehvenge odešel.
Druh: Upír (Aristokrat)
Věk: 27 (684)
Jméno: Gabriel Belows
Směna: Jak se mu zachce
Povaha: Gabriel je velice milý muž se kterým se nikdo nenudí a proto sem mnoho upírů i lidí chodí rádo. Stačí ale dělat nepořádek či ho urazit a hned je vše jinak. To zuby lítají...
Povolání: Prostitutka
Věk: 25 (37)
Druh: Upír (civilista)
Jméno: Cathy Lawry
Směna: Vždy jinak ale když je otevřeno.
Povaha: Cathy je ulítlá a chová se stále jako puberťačka. Je s ní zábava ale každému se dokáže přizpůsobit.

V okolí:

Jméno: Amber Foster
Věk: 22 (174)
Druh: Upír (Aristokracie)
Povaha: Amber je upírka se kterou se nebudete chtít setkat. Potkat ji můžete kdekoliv ale než by ste ji našli vy, si ona najde vás! Je krutá, nemilosrdná a velice silná a šikovná upírka.
Hostorie: Amber postupně vyvraždila svou rodinu po té co se přeměnila. Zabíjí bez váhání lidi a vždy je zvyklá že upíra druhého pohlaví je čest že se z něj může nakrmit. Z ní nikdy nikdo nepil. Také se říkává že tato upírka je jiná, a kdo ochutná její krev tak bezduchý se stane duchem, člověk upírem, upír bude moct na slunce a duch oživne. Ovšem! K ní není vůbec lehké se dostat!
Jméno: Dean Hvid
Věk: 67 let
Druh: Člověk
Povaha: Dean je hodný bezdomovec. Nepije alkohol ani nekouří.
Historie: Deana se zřekla rodina už v mládí takže je bezdomovcem už od 16 let kdy ho doslova vykopli z domu. Dean se totiž přátelil s bezduchými kvůli čemu mívala jeho rodina problémy s upíry a tak se ho zbavili.
Většinou ho najdete na veřejných místech kde jde vidět.
Jméno: Liliana Rose
Věk: 20
Druh: Člověk
Povaha: Liliana je docela milá holka. Má ráda společnost lidí ale vystačí si i sama. Nesnáší bezduché a je posedlá upíry.
Historie: Od mládí vyrůstala s jedním klukem v rodině která se ji tehdy ujala. Když bylo klukovi 22 tak se přeměnil na upíra a vše se změnilo. On zmizel ale Liliana je posedlá upíry stále.
Jméno: Caleb Blake
Věk: 32
Druh: Člověk (Léčitel)
Práce: lékař
Povaha: Caleb je hodný chlap který rád pomáhá všemu v nesnázích.
Historie: Caleb vyrůstal v rodině zabývající se magií. Proto má specializaci na léčitelství a umí vyléčit rány i nemoci.
Jméno: James Ronalds
Věk: 28 (186)
Druh: Upír (Aristokrat)
Práce: Agent
Povaha: James je silný a odvážný. S nikým se nepáře ale není nespravedlivý.
Historie: James vyrůstal v normální rodině. Matka byla upír a otec člověk. Má schopnost že pozná jestli nědo lže nebo ne.

Ve škole:

Jméno: Adriana Somelharder
Věk: 17
Druh: Člověk (Mág)
Povaha: Tajemná a ne moc společenská dívka. Je to podivínka školy.
Historie: Adriana je z rodiny mágů a je jediná kdo umí ovládat kouzla atd... Nikomu nikdy neřekne nic ohledně toho a většinou se s nikým kromě jejích nejbližších nebaví. Ví se o ní že umí číst myšlenky a při styku s věcí pozná co se na místě dělo nebo bude dít.
Jméno: Cassie Sparkles
Věk: 18
Druh: Člověk
Povaha: Cas je hodně pyšná ale také hezká a proto je na škole populární. Nosí jen nové módní kousky a někdy jí stačí dát si něco jednou na sebe a víckrát už si to nevezme.
Historie: Cassie je z bohaté rodiny a tak jí nikdy nic nechybělo. Ovšem poznáte to na ní na první pohled a i když se s ní budete bavit.
Jméno: Natalie Revne
Věk: 18
Druh: Člověk
Povaha: Nat je milá a velmi pylná. Taky moc chytrá a umí poradit.
Historie: Nat má otce archeologa a její matka pracuje jako vědec. Proto i od ní očekávají dobré vzdělání. Ve škole mívá problémy s ostatními studenty kteří se jí často posmívají.
Jméno: Ryan King
Věk: 17 let
Druh: Člověk
Povaha: Ryan je milý kluk. Mívá někdy i bláznivé nápady a s ním se nudit nebudete. Je někdy tajnůstkář a hodně přemýšlí ale čas s ním není zbytečně promarněný.
Historie: Ryanovi zemřela matka při autohavárii a vyrůstal s otcem. Nemá moc peněz ale je šťastný. On i jeho otec jsou dobří lidé a mají dobrou pověst. Můžete hledat dlouho ale nenajdete nic čím by ste mohli Ryana pomluvit.
Jméno: Jacob Green
Věk: 17 let
Druh: Upír (Aristokrat)
Povaha: Jacob je fajn kluk. Je s ním sranda a je to romantik. Miluje motorky a adrenalinové sporty. Rád skáče do vody z útesu.
Historie: Jacob vyrůstal se svým starším bráchou. Po rodičích zdědili velký dům a mnoho peněz. Ovšem nedávají to znát aby je ostatní braly za normální lidi a nepoutali pozornost. Že je upír o něm neví nikdo.
Jméno: Mason Dawn
Věk: 17 let
Druh: Upír (Civilista)
Povaha: Mason je aktivní chytrý kluk. Je hodný a ostatní ho mají rádi.
Historie: Mason vyrůstal s oba rodiči a nikdo o nich nevěděl že jsou upíři. Mason se přeměnil velice brzo takže je upír už od 17cti let. Kvůli tomu má problém v tom sehnat holku upírku ze které by se mohl krmit. Rád hraje fotbal a je také docela populární na škole. To ho ovšem nepohoršilo.
Jméno: William Dolores
Věk: 28 let
Druh: Upír (Civilista)
Povaha: Will je správný milý chlapík.
Historie: Will je mladý upír avšak nikdo to o něm neví. Je to šikovný učitel a studenti ho mají rádi.
Jméno: Lucas Casper
Věk: 32 let
Druh: Člověk (lovec)
Povaha: Lucas je většinou milý ale někdy s ním není řeč. Hlavně jak dojde řeč na upíry či jiné. On je přesvědčený že se všichni upíři změní ve 25 a tak mají mladí upíři na škole štěstí že o nich neví.
Historie: Jeho rodinu zabili upíři a tak se stal lovcem upírů i když je jako učitel.
Jméno: Travis Murphy
Věk: 64 let
Druh : Bezduchý
Povaha: Travis je nepříjemný zlý dědek. Všichni žáci se mu vyhýbají a nikdo ho nemá rád. Stejně jak on nemá nikoho rád.
Historie: Travis je starý bezduchý a protože se Omegovi nehodil tak ho ''propustil'' aby si dělal co chtěl. Pracuje ve škole jako školník.
Jméno: Mary Blue
Věk: 52 let
Druh: Člověk
Povaha: Mary je tichá a nerada ve středu pozornosti.
Historie: Mary si v mládí našla upírské přátele a pak měla hodně problémů. Prošla si hodně věcmi a teď jen chodí do práce, domů a vše dokola. Je živá mrtvola se spoustu vědomostmi které nikdy neměla zjistit.

Důležité:

  • Za dané postavy můžete hrát jakože je někde potkáte a třeba se bavíte. Ovšem v jednom okně a nesmíte hrát přímo za ni ale co udělá z pohledu vaší postavy.
  • Nesmíte s nimi hrát tak že je zabijete či co, ani že vám řekne vše co ví a vy najednou umíte číst myšlenky atd...
  • Pokud by jste chtěli za nějakou osobu hrát tak napište do komentářů a můžete připsat kousek historie ale nesmíte nic změnit. Stále to bude systémová postava jen za ni budete hrát.
  • Neptejte se proč může být mág, lovec nebo tak. Prostě jsou a vy budete postupně soutěžit o nové schopnosti.
  • Dotazy pište kamkoliv.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | 27. srpna 2013 v 11:07 | Reagovat

Kto hra tieto postavy? :D

2 Tris Tris | Web | 27. srpna 2013 v 11:12 | Reagovat

[1]: Každý sám takže můžeš i ty. Jen nesmíš odděleně jako napsat jméno a co dělají ale že o tom bude vyprávět tvá postava. Jako, barman se ke mě otočí a poví: Tento je na mě. Takže můžeš hrát za něj ale v jednom okénku se jménem tvé postavy. (Jináč jsem na chatu)

3 KIRAjaro KIRAjaro | E-mail | Web | 17. července 2018 v 1:39 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama