Katherine Mai Blackheart (Upír)

6. srpna 2013 v 22:44 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Katty
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Katherine Mai Blackheart
Věk: 18 (25)
Druh: Civilista
Povaha: Kathy se jen ztěží dá popsat jedním slovem. A i kdyby, bylo by to slovo: nevyzpytatelná. Katherine se chová právě tak, jak se to v danou chvíli hodí. Nepřemýšlí nad tím, jestli někomu způsobí něco špatného a nebo naopak. Jede většinu času sama za sebe, i když na ostatní může hrát něco jiného. Je pravda že většinu času si Kathy hraje na milou a roztomilou holčinu, ale kdo jí zná ví, že to jen hraje. Je to tak trochu mrška, ale to nezjistíte dokud s ní nebudete mít nějaké zpušenosti. Je to prostě upírka, která se naučila sama přežít. I když přežití znamená obětovat ostatní. Zastává názor, že upíři sami žijí jen z životů a krve ostatních. A proto nemá cenu si hrát na lidumila, pokud to neprospěje věci. S touhle její teorií už přežila a vyplatila se jí. Těžko říct, jestli měla někdy v životě někoho opravdu ráda, ale ona se o takové věci tolik nestará. Raději hýbá nitkama a intrikuje pro své vlastní přežití.
Historie:Kathy vyrostla v sirotčinci. Nikdy své rodiče nepotkala a ani jí to nevadilo. Nenáviděla je za to, že jí opustili. Jednoho dne si jí adoptovala jedna bohatší rodina, která měla kromě jich ještě syna, který byl o několik let starší než ona. Tak tam Kathy vyrůstala, ale pro ni to bylo nepřátelské prostředí. Nedokázala se uvolnit ač se její nevlastní rodiče snažili. Nakonec provedla několik špatných věcí a oni jí zavrhli. Kathy se ocitla sama, bez pomoci a bez domova. To bylo v den jejích osumnáctých narozenin. Plakala a pak jí objevil on. Mluvil mile a snažil se jí utěšit. Byla už tma a po ulicích nikdo nechodil. A pak jí kousl do krku a dál. Byl to upír. Ale nevysál jí celou. Naopak z ní udělal taky upíra. Nikdy se nedozvěděla proč, protože ten záhadný muž zmizel. Když se probrala byla z ní upírka a ona se musela sama naučit přežít a ovládat se. Trvalo jí to dlouho, ale nakonec se to naučila. Toulala se od města k městu až přišla sem.

Dům

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tris Tris | Web | 6. srpna 2013 v 22:47 | Reagovat

Chci tě upozornit že bys mi měla poslat novou historii. Zde nejdou upíři udělat z lidí pokud to nemají v genech. Konec změň, ona ve 25 musela projít přeměnou. Sama, bez kousnutí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama