Srpen 2013

Soutěž o schopnosti!

29. srpna 2013 v 21:13 | Tris |  Akce

Ahojte!

Tak jsem se rozhodla vyhlásit první soutěž o bonusové schopnosti pro vaši postavu!
Rozvrh soutěže:
- vypracujte krátký příběh který vaše čtenáře zaujme. Podle zadaných slov. Na to máte čas od 29.8 do 2.9.

Kroužky

27. srpna 2013 v 11:27 | Tris

K začátku školního roku 1.9 tu máme přihlášky do kroužků.

  • Kdo bude chodit do kroužků se nemusí vždy účastnit
  • Termíny budou vypisovány navrchu nad stránkou, i to co se na hodině bude dít
  • K danému kroužku budou i soutěže za které budou odměny
  • Do kroužku se mohou přihlásit jen studenti střední školy tj. do 20ti let

Robin Heart Trust (Upírka)

25. srpna 2013 v 13:21 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Andy
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno: Robin Heart Trust
Věk: 20 (134)
Druh: Civilista
Povaha: Robin je mrcha. Doslova a do písmene. S ženami se moc nebaví a když ano, tak je na ně velmi nepříjemná. V každé ženě vidí konkurenci a proto je taková jaká je. Možná si bude chvíli hrát na kamarádku, aby později mohla bodnout do zad. S muži jedná úplně jinak. Je na ně milá a laskavá, podlézá si jim a různě se před nimi předvádí. Před nimi by nikdy neukázala drápky, tedy ne dokud se s nimi nevyspí. Každého muže chce a většinou i dostane. Dovede pro to udělat cokoliv. Ještě žádný muž nedokázal Robin zkrotit a udělat z ní domácí kočku.
Historie: Robin se narodila do chudé rodiny. Byla jedináček a i tak měli sotva na jídlo. Otec byl celé dny pryč, protože pracoval a matka se starala o dům a o Robin. Byl to bídný styl života, ale pořád to ucházelo. Když bylo Robin 10, zemřela ji matka a o domácnost se musela starat sama. Robin rostla do krásy a že krásou na Robin bůh rozhodně nešetřil. Po 7 letech od smrti matky, zemřel i Robinin otec. Zemřel na přepracování. Robin ho obrečela a nějakou dobu žila z naspořených peněz. Ovšem po měsíci ji došly, dům byl zabaven a Robin se začala toulat po městě. Zahlédla nějaké ženy v sporém oděvu, jak vždycky nastoupí do auta a vylezou s penězma, jindy odjedou pryč. A tak si Robin řekla, že to taky zkusí. Sice neměla tak poutavé oblečení jako ostatní, přesto ji po dvou dnech někdo zastavil. Nasedla a to, co se dělo dál nečekala. ten muž ji zaučil v tom, co měla dělat a ona přikývla a věnovala se mu. Dostala méně peněz, ale dle rady muže si koupila oblečení. A tak to dělala každý den až měla dostatek peněz a odstěhovala se sem.

Dům


Systémové postavy aneb: s kým se můžete setkat

24. srpna 2013 v 13:22 | Tris

S kým se můžete setkat :

V barech:

U Řvouna:
Povolání: Barman
Druh: Upír (civilista)
Věk: 25 (200)
Jméno: Trevis Forben
Směna: od 19:00 do 3:00 ráno.
Povaha: Trevis je vyrovnaný, ''mladý'' muž. Je přátelský a jeho práce ho baví.

Isabelle Melody (Duch)

23. srpna 2013 v 18:53 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Andy
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno: Isabelle Melody
Věk: 19 (21)
Druh: Duch
Povaha: Belle byla i je přátelská a velmi společenská dívka. Je velmi upovídaná, je těžké ji zastavit a s každým se dá do řeči. Ráda rozdává štěstí a úsměvy lidem. Ráda pomáhá a nerada vidí nějaké lidi nešťastné. Dovede člověka i vyslechnout a udržet to jako tajemství.
Historie: Bella se narodila do bohaté rodiny, takže měla solidní vzdělání a všechno možné. Ovšem má i starší sestru, která malou Bellu nesnášela. A tak to šlo dál. Rodiče se věnovali Belle a starší Anabeth se užírala vztekem a závistí. Jednoho dne se sebrala a odešla z domu. Bella ji šla hledat, bála se o svou starší sestru, kterou měla ráda i přes to všechno. A to ji bylo osudné. Sestra ji dovedla kousek od tohoto místa, kde Bellu srazilo auto. Ovšem Belle se vrátila jako duch a přišla na toto místo.

Dům


Christopher Gwayne (Upír)

22. srpna 2013 v 10:31 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Misaki
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno: Christopher Gwayne
Věk: 25 (325)
Druh: Civilista
Schopnosti: Čtení myšlenky
Povaha: Christopher má velice složitou povahu. Často překypuje arogancí. Nemá moc rád společnost, snese jí jen tehdy, pokud se s dotyčným zná, nebo pokud ho dotyčný zaujme. Je tajemný, nikdy o sobě moc věcí neprozradí. Dokáže se postavit proti komukoliv a projevit svůj názor nehledě na následky. Není moc dobré, naštvat ho. Ovšem když se s ním poznáš blíž, dokáže změnit své chování a své dobré přátele chrání. Jenže je docela zázrak, když s ním v jedné místnosti vydrží někdo jen deset minut.
Historie: Žije už poměrně hodně let a nikde se nezdržuje dlouho. Právě díky tomu nemá žádné příbuzné, či přátele. Christopher hodně cestoval. Navštívil spoustu míst a koutů světa. Ovšem už dlouho čekal na příležitost někde se zabydlet. Cestování ho přestalo bavit a začal se ohlížet po dobrém útočišti. No, a tak se dostal sem, do Caldwellu a má v plánu se tu zdržet.

Dům


Laura McLeodová(Upír)

18. srpna 2013 v 21:01 | Kessi |  Obyvatelé
Přezdívka: Martina
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno: Laura McLeodová
Věk: 25 (27)
Druh: Civilista
Povaha: Laura je milá a ráda pomáhá ostatním, ovšem pomoc málokdy přijímá, jelikož lidem příliš nedůvěřuje. Velice ráda čte a věnuje se literatuře. Dokáže být i společenská, ale to až tehdy, když už své okolí zná dobře.
Historie: Laura McLeodová se narodila v obyčejné rodině a vyrůstala jako jedináček. Neměla moc kamarádů a žádné sourozence. Když už si nějaké kamarády našla, byly to jen chvilkové známosti. Do Caldwellu se nastěhovala dva roky po proměně. Moc ráda by poznala nějaké milé lidi, ráda se zkamarádí, ale ze začátku je vždy k novým lidem nedůvěřivá.

Dům


Seraphine Adorra Vendette (Upír)

10. srpna 2013 v 9:22 | Tris |  Obyvatelé
http://www.umnet.com/pic/diy/screensaver/1440x1280/Beautiful-Girl1-1440x1280.jpg
Přezdívka: Seph
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Seraphine Adorra Vendette
Věk: 23 (476)
Druh: Civilista
Povaha: Seph se snaží být na každého milá a dobře s ním vycházet. Miluje společnost, ať už zvířat, lidí nebo jiných bytostí. Je taková dobrá duše, která všem ochotně pomůže, aniž by čekala jakýkoliv druh poděkování. Má strach z uzavřených prostor a pavouků.
Historie:Seraphine se narodila jednoho krásného letního dne v malém městě v Itálii. Od mala byla vedena přísnou rukou svých rodičů a učila se, jak se správně chovat a co možná nejvíc skrýt svůj původ. Její rodina měla dostatek majetku, shromažďovaného po celé generace, takže nikdy nepoznala chudobu ani nouzi. Po škole se rozhodla přestěhovat do Caldwellu, kde měla po příbuzných zděděný dům.

Dům


Alexia (Lexi) Blade (Upír)

7. srpna 2013 v 13:16 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Lexi
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Alexia (Lexi) Blade
Věk: 20 (700)
Druh: Civilista
Povaha: Lexi je milá, ale trochu tajomná. Je veľmi dobrá bojovníčka, či už ide o šerm, lukostreľbu alebo súboj bez zbraní. Je trochu samotárska, ale len preto, lebo v novom meste nikoho nepozná, inak je priateľská.
Historie:Pochádza z Európy. Nikdy sa nezdržala dlho na jednom mieste. V minulosti rada sledovala všetky historické udalosti v európe, niekedy sa do nich aj zamiešala alebo niekomu pomohla. V 21. storočí je už viac menej nuda. Všetci kamaráti a rodina sú dávno mŕtvi a tak odcestuje do Ameriky a chce začať nový život. Dúfa, že nájde viac takých ako je ona. Raz v noci, keď práve prešla cez hranice Kanady a USA stretne psa s menom Blaster na obojku. Ten chodí všade s ňou a keďže nemá iných priateľov nechá si ho. Keď prichádza do Caldwellu, kúpi si dom v lese (je dosť bohatá) a dúfa, že už sa nemusí nikam sťahovať.

Dům


Katherine Mai Blackheart (Upír)

6. srpna 2013 v 22:44 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Katty
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Katherine Mai Blackheart
Věk: 18 (25)
Druh: Civilista
Povaha: Kathy se jen ztěží dá popsat jedním slovem. A i kdyby, bylo by to slovo: nevyzpytatelná. Katherine se chová právě tak, jak se to v danou chvíli hodí. Nepřemýšlí nad tím, jestli někomu způsobí něco špatného a nebo naopak. Jede většinu času sama za sebe, i když na ostatní může hrát něco jiného. Je pravda že většinu času si Kathy hraje na milou a roztomilou holčinu, ale kdo jí zná ví, že to jen hraje. Je to tak trochu mrška, ale to nezjistíte dokud s ní nebudete mít nějaké zpušenosti. Je to prostě upírka, která se naučila sama přežít. I když přežití znamená obětovat ostatní. Zastává názor, že upíři sami žijí jen z životů a krve ostatních. A proto nemá cenu si hrát na lidumila, pokud to neprospěje věci. S touhle její teorií už přežila a vyplatila se jí. Těžko říct, jestli měla někdy v životě někoho opravdu ráda, ale ona se o takové věci tolik nestará. Raději hýbá nitkama a intrikuje pro své vlastní přežití.
Historie:Kathy vyrostla v sirotčinci. Nikdy své rodiče nepotkala a ani jí to nevadilo. Nenáviděla je za to, že jí opustili. Jednoho dne si jí adoptovala jedna bohatší rodina, která měla kromě jich ještě syna, který byl o několik let starší než ona. Tak tam Kathy vyrůstala, ale pro ni to bylo nepřátelské prostředí. Nedokázala se uvolnit ač se její nevlastní rodiče snažili. Nakonec provedla několik špatných věcí a oni jí zavrhli. Kathy se ocitla sama, bez pomoci a bez domova. To bylo v den jejích osumnáctých narozenin. Plakala a pak jí objevil on. Mluvil mile a snažil se jí utěšit. Byla už tma a po ulicích nikdo nechodil. A pak jí kousl do krku a dál. Byl to upír. Ale nevysál jí celou. Naopak z ní udělal taky upíra. Nikdy se nedozvěděla proč, protože ten záhadný muž zmizel. Když se probrala byla z ní upírka a ona se musela sama naučit přežít a ovládat se. Trvalo jí to dlouho, ale nakonec se to naučila. Toulala se od města k městu až přišla sem.

Dům