Červenec 2013

Sebastian Wilder (Bezduchý)

31. července 2013 v 9:28 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Sebby
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Sebastian Wilder
Věk: 19 let
Druh: Bezduchý
Povaha: Sebastian se stal bezduchým teprve nedávno, takže má problémy ještě s tím, co to obnáší. Nejvíce ho štve, že nemůže na slunce. Ale zatím se s žádným dalším bezduchým nesetkal. Má taky trochu problémy ovládat svůj vztek, i když ještě jako normální člověk byl klidný. Jinak Sebby není nepřátelský, je jen spíš trochu nejistý a odtažitý. O druhé tváři města se přecijenom dozvěděl teprve nedávno a vůbec zatím netuší, jak to tu chodí. Ani si nepamatuje jak se bezduchým stal. Byl prostě vhozen do tohohle zmatku a snaží se v něm nějak přežít.
Historie: Od té doby co se Sebastian stal bezduchým má v paměti značné mezery. Spoustu důležitých informací si nepamatuje. Ví jen, že žil v jiném městě a že jeho dětství nebylo zrovna šťastné. Taky ví, že má bratra, ale neví co se s ním stalo. Ani se zbytkem rodiny. Netuší proč do tohoto města přišel, ale vzpomínky mu začínají zase jasnět až po tom, co se bezduchým stal. Od té doby se toulá po městě a snaží se přijít na to, co se v tomhle městě děje.

Dům


Rehvenge syn Rempoonův (Civilista)

31. července 2013 v 9:21 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Ronny
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Rehvenge syn Rempoonův
Věk: 900
Druh: Civilista
Povaha:ako majitel ZeroSum si vypěstoval pověst "drsňáka". Všichni z něho mají husí kůži, protože je napůl symphath. Když je na klinice u Haverse, tak žádná ze sestřiček s ním nechce být v jedné místnosti. Jinak je celkem hodný, ale jak ke komu. Miluje Ehlenu - svoji shellan.
Historie: Jeho matka byla vyvolená, která přešla na zem. Na zemi ji unesl král symphathů a znásilnil. Potom ji pustil a ona se stala shellan Rempoona. Když se narodil Rehvenge, tak nikdo, kromě jeho matky, nevěděl, že je napůl symphath. Byli velice bohatí, Rehvenge byl dokonce člen Rady urozených - tedy až po otcově smrti. Rehvenge miloval svou malou sestřičku Bellu - shellan Zsadista. Rempoon byl zaujatý blbec a nutil Bellu málo jíst, aby nepřibrala. Také bil Rehvovu matku. Když to už jednou přehnal, tak matku museli odvést k Haversovi. Bella už byla dospělá, tak jela s matkou. Rehv věděl, že všichni doggenové Rempoona nesnáší stejně jako on a když byly matka a sestra pryč, tak je poslal na "procházku" a ijdou tak jako najdou Rempoona mrtvého. Když byli pryč, tak šel Rehv do pokoje jeho otce a zabil ho. A taky zabil toho symphatha co znásilnil matku. Proto má ty červené hvězdy na hrudi. Potřeboval dopamin, aby se neprojevovala jeho symphathovská stránka, jenže ten měl vedlejší účinky - necitlivost a zima. Dopamin dostal vždy u Haverse. Jednoduše se mu prohrabal v hlavě a dal mu rozkaz, aby mu dal dopamin. Na té klinice potkal Ehlenu. Jenže ona nevěděla, že prodává drogy jako práci. Když jí to "řekl", tak po zavíračce nechal vybuchnout ZeroSum a šel do rezervace symphathů, kde ho jeho strýček, nový král, uvěznil. Princezna ho přetím vydírala a pak zabila nového krále. A Xhex - Rehvova hlavní vyhazovačka se vydala ho s Ehlenou a bratrstvem najít a odvést domů. Když tam přišla princezna, tak ji Xhex zabila. Rehv se stal novým králem symphathů, protože byl jediný příbuzný vládnoucí rodiny symphathů. Teď žije v sídle bratrstva s bratry a jejich shellan.

Dům

(Sídlo bratrstva)

Aiki Ailsterr (Člověk)

9. července 2013 v 13:01 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Nikki
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Aiki Ailsterr
Věk: 17 let
Druh: Člověk
Povaha: Aiki je celkově milá, velice přátelská. Miluje čokoládu, hlavně mléčnou nebo hořkou. Ráda chodí po nocích někde venku. Na druhou stranu je skoro vždy chladná a velmi vážná. Moc se nesměje, a aby ji nikdo neviděl do tváře, nosí plášť s kapucí. Na nohou má většinou nějaké vaky s jedy, bylinami, no prostě se vším. Nosí u sebe dvě dýky, jednu menší a ta druhý je větší. Vždy si zachovává chladnou hlavu a nepanikaří. I když má nože, nerada bojuje, s muži většinou prohrává, ale s ženami jak kdy.
Historie: Aiki se narodila do bohaté rodiny, avšak rodiče ji neměli rádi. Měla staršího bratra, to byl jejich mazánek. O Aiki se moc nestarali, byla jim ukradená, školu ji neplatili, prostě ji nechtěli. Ale její bratr měl život jako v bavlnce. Vše mu platili. Ale i přesto ho měla ráda a on ji. Bohužel poté zemřel, rodiče si mysleli, že mou vinou a vyhnali mě. Už si ani nepamatuji na rodiče. Ale po několika letech jsem se dostala sem.

Dům