Bratrstvo

19. června 2013 v 22:21 | Tris

Páry:

Wrath který má jako Sheelan Beth -jsou to král a královna všech upírů-Proto se mezi bratrstvo už skoro nepočítá. (1.díl)
Rhage a jeho Mary -Rhage má prokletí, že se přeměňuje v netvora.(Znáte z 2.dílu)
Tohrment a jeho Sheelan Wellsie
Vishous -má Jane
Phury -má Cormii
Zsadist a jeho Bella. (3.Díl)
John (Darius) -Xhec
Butch-(a jeho Marissa) Byl člověk a pak se z něj stal upír(znáte již z 1.dílu)
Bratrstvo je 6 ti členná,(bez Wratha) skupina upírů, kteří brání svůj druh před bezduchými.

Členové:

Wrath: černé, dlouhé, husté, hebké vlasy, černé panoramatické brýle, světle zelené oči, hrubou tvář (drsnou, jako zlou tvář)Je to král upírů. Má celý černý pokoj a jeho Shellan je Beth.

Rhage: Má dlouhé blond vlasy, modrozelené a hodně zářící oči. Má prokletí, mění se v příšeru kterou má vytetovanou ná zádech a v tom stavu požírá bezduché a je schopen ublížit i bratrům. Je krásný jako nějaký herec a proto mu říkají Hollywood.

Tohrment: krátké černé vlasy (na ježka), je velice přátelský. Jeho shellan byla Wellsie(Tu pak zaraždili). Má "syna" Johna-není genetický syn ale pojal ho jakoby za syna.

Vishous: -Má krátké, černé vlasy ( na ježka), má bradku, tetování na spánku, okolo oka a tetování na ruce, které svítí. Proto ho nosí vždy zakryté rukavicí. Má bledě modré až bílé oči lemované tmavě modrou barvou. Uměl číst myšlenky a předpovídat budoucnost. Bydlí s Butchem v Doupěti (doupě je kousek od sídla, jsou spojené chodbou.)

Phury: - Je Zsadistovo dvojče, drží celibát a kvůli tomu co jeho bratr ztratil on nedokáže žít naplno. Víc dává než přijímá. Má dlouhé vlasy po ramena v barvách blond,rudé a hnědé. Má žluté, kanárkové oči. Nemá jednu nohu od kolena dolů - má protézu (nohu si ustřelil kvůli záchraně sebe a jeho dvojčete). Rád kouří "rudý kouř''. Milující bratr a za své dvojče by i položil život.

Zsadist: -Má holou hlavu bez vlasů, černé oči, je hodně velký a má široká ramena. Přes obličej se mu táhne dlouhá jizva. Býval otrok, měl Paní. Stále má otrokářeské tetování. Nesnese dotek dívky (pak už ano). 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama