Bratrstvo

19. června 2013 v 22:21 | Tris

Páry:

Wrath který má jako Sheelan Beth -jsou to král a královna všech upírů-Proto se mezi bratrstvo už skoro nepočítá. (1.díl)
Rhage a jeho Mary -Rhage má prokletí, že se přeměňuje v netvora.(Znáte z 2.dílu)
Tohrment a jeho Sheelan Wellsie
Vishous -má Jane
Phury -má Cormii
Zsadist a jeho Bella. (3.Díl)
John (Darius) -Xhec
Butch-(a jeho Marissa) Byl člověk a pak se z něj stal upír(znáte již z 1.dílu)
Bratrstvo je 6 ti členná,(bez Wratha) skupina upírů, kteří brání svůj druh před bezduchými.

Členové:

Wrath: černé, dlouhé, husté, hebké vlasy, černé panoramatické brýle, světle zelené oči, hrubou tvář (drsnou, jako zlou tvář)Je to král upírů. Má celý černý pokoj a jeho Shellan je Beth.

Rhage: Má dlouhé blond vlasy, modrozelené a hodně zářící oči. Má prokletí, mění se v příšeru kterou má vytetovanou ná zádech a v tom stavu požírá bezduché a je schopen ublížit i bratrům. Je krásný jako nějaký herec a proto mu říkají Hollywood.

Tohrment: krátké černé vlasy (na ježka), je velice přátelský. Jeho shellan byla Wellsie(Tu pak zaraždili). Má "syna" Johna-není genetický syn ale pojal ho jakoby za syna.

Vishous: -Má krátké, černé vlasy ( na ježka), má bradku, tetování na spánku, okolo oka a tetování na ruce, které svítí. Proto ho nosí vždy zakryté rukavicí. Má bledě modré až bílé oči lemované tmavě modrou barvou. Uměl číst myšlenky a předpovídat budoucnost. Bydlí s Butchem v Doupěti (doupě je kousek od sídla, jsou spojené chodbou.)

Phury: - Je Zsadistovo dvojče, drží celibát a kvůli tomu co jeho bratr ztratil on nedokáže žít naplno. Víc dává než přijímá. Má dlouhé vlasy po ramena v barvách blond,rudé a hnědé. Má žluté, kanárkové oči. Nemá jednu nohu od kolena dolů - má protézu (nohu si ustřelil kvůli záchraně sebe a jeho dvojčete). Rád kouří "rudý kouř''. Milující bratr a za své dvojče by i položil život.

Zsadist: -Má holou hlavu bez vlasů, černé oči, je hodně velký a má široká ramena. Přes obličej se mu táhne dlouhá jizva. Býval otrok, měl Paní. Stále má otrokářeské tetování. Nesnese dotek dívky (pak už ano). 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Airrenomix Airrenomix | E-mail | Web | 24. září 2018 v 11:13 | Reagovat

Compression  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  determination  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/generxpill-cialis-achat/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama