Aria McCole (Duch)

21. června 2013 v 17:06 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Tris
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno: Aria McCole
Věk: 17 let
Druh: Duch
Povaha: Aria je milá, pečlivá a spolehlivá dívka. Umí se i pořádně naštvat a pak ublížit ale raději má svou lepší, hodnější část. Často se usmívá, ale někdy i pláče. Dokáže utěšit, chápat, milovat i nenávidět. Miluje hudbu, čtení, Shakespeara, chození ven s přáteli, pláže a má zálusk na mladé muže, kteří mají zase zájem o ni.
Historie: Aria vyrůstala jako člověk v klasické, šťastné rodině ve státě Arizona, v Phoenixu. Na její narozeniny (sedmnáctiny) jely za příbuznými až do Caldwellu kde chtěli strávit několik týdnů. Aria má ještě bratra Tobyho, který tam jel také. Jejich rodiče jsou rozvedeni a oni bydleli s otcem. Při cestě do Phoenixu jim vyplivl motor a nechtěl naskočit. Aria se nabídla že dojde k nedaleké benzince kterou míjeli pro pomoc a ostatní souhlasili. Když tam přišla, tak uviděla jen vysklená okna a uvnitř našla mrtvého prodavače. Přišla až k němu a když se otočila, stál za ní nějaký muž, asi dvaceti letý. V ruce držel pistoli a druhou rukou ji zavlekl k zchodům, kde jí praštil o zeď. Aria se snažila utéct ale on ji vždy dohnal. Vytáhla v sekundě mobil a vytočila číslo Tobyho, který to zvedl. Uslyšel jen zoufalý křik své sestry a několik nesrozumitelných slov. Útočník ji držel pusu, a druhou se jí snažil ztrhat oblečení. Když ji začal znásilňovat a ona stále křičela a zmítala sebou, tak asi po pěti minutách jejího utrapení, byl slyšet výstřel z pistole, jejíž kulka se jí zaryla do břicha. Poslední co slyšela a viděla, bylo to, že její bratr rozrazil dveře, napadl toho vraha a sebral mu pistoly kterou ho bez váhání střelil do nohy. Přiběhl k Arii a utěšoval ji že vše bude dobré. Po asi minutě byli všude lidi, auta a rozruch. Pak se vše před jejíma očima změnilo v temnotu.
Od doby její smrti ubyl už jeden rok. Jejímu bratrovi je teď 17 a o otci ani matce nemá žádné zprávy. Jako duch prohledává ulice Caldwellu a hledá svého milovaného bratra. Čeká na odbytí desáté hodiny aby prohledávala dokumenty o její smrti a všechny možné papíry o tom, kde by mohli její příbuzní být. Pronajala si malý byt v centru města za nejmenší cenu a celý svůj život oddává naději.

Dům

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama