Červen 2013

Toby McCole (Upír)

26. června 2013 v 19:27 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka:Tris
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno: Toby McCole
Věk: 17 let
Druh: Upír (Byl člověk -Rudý měsíc)
Povaha: Hodný, milý a starostlivý. Váží si svých přátel a chrání je. Rd hraje fotbal a ostatní sporty. Poslouchá hudbu, není typ na tancovačky a moc nečte. Nade vše miloval svoji sestru.
Historie: Kvůli tragédii co se stala zůstaly v tom městě kde jeho sestra Aria zemřela aby byl v nové škole a mohl začít nová život. Snaží se co nejvíc zaměstnat aby nemyslel na mynulost. Po nějakém čase se už skoro smířil se smrtí sestry a už nedoufá že ji někdy uvidí. Po smrti Arii byl asi půl roku Emo a s nikým se nebavil. Bral drogy a opíjel se. Teď se s tím dokázal vyrovnat a začíná znovu. Stále touží po tom, jít do vězení, kde sedí její vrah na další 2 roky a zabít ho na místě... Někdy jsou myšlenky zničující a on si uvědomuje že v tomto městě by to mohlo být nebezpečné...
ZE HRY
Toby se v Caldwellu spřátelil s několika upíry a když nastal Rudý měsíc, Viktorie mu nabídla jeji krev aby se z něj stal upír. Toby váhal, ale když už nevěděl pro co žít, tak vyměnil život, za vše. Stal se z něj upír!

Dům


Aria McCole (Duch)

21. června 2013 v 17:06 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Tris
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno: Aria McCole
Věk: 17 let
Druh: Duch
Povaha: Aria je milá, pečlivá a spolehlivá dívka. Umí se i pořádně naštvat a pak ublížit ale raději má svou lepší, hodnější část. Často se usmívá, ale někdy i pláče. Dokáže utěšit, chápat, milovat i nenávidět. Miluje hudbu, čtení, Shakespeara, chození ven s přáteli, pláže a má zálusk na mladé muže, kteří mají zase zájem o ni.
Historie: Aria vyrůstala jako člověk v klasické, šťastné rodině ve státě Arizona, v Phoenixu. Na její narozeniny (sedmnáctiny) jely za příbuznými až do Caldwellu kde chtěli strávit několik týdnů. Aria má ještě bratra Tobyho, který tam jel také. Jejich rodiče jsou rozvedeni a oni bydleli s otcem. Při cestě do Phoenixu jim vyplivl motor a nechtěl naskočit. Aria se nabídla že dojde k nedaleké benzince kterou míjeli pro pomoc a ostatní souhlasili. Když tam přišla, tak uviděla jen vysklená okna a uvnitř našla mrtvého prodavače. Přišla až k němu a když se otočila, stál za ní nějaký muž, asi dvaceti letý. V ruce držel pistoli a druhou rukou ji zavlekl k zchodům, kde jí praštil o zeď. Aria se snažila utéct ale on ji vždy dohnal. Vytáhla v sekundě mobil a vytočila číslo Tobyho, který to zvedl. Uslyšel jen zoufalý křik své sestry a několik nesrozumitelných slov. Útočník ji držel pusu, a druhou se jí snažil ztrhat oblečení. Když ji začal znásilňovat a ona stále křičela a zmítala sebou, tak asi po pěti minutách jejího utrapení, byl slyšet výstřel z pistole, jejíž kulka se jí zaryla do břicha. Poslední co slyšela a viděla, bylo to, že její bratr rozrazil dveře, napadl toho vraha a sebral mu pistoly kterou ho bez váhání střelil do nohy. Přiběhl k Arii a utěšoval ji že vše bude dobré. Po asi minutě byli všude lidi, auta a rozruch. Pak se vše před jejíma očima změnilo v temnotu.
Od doby její smrti ubyl už jeden rok. Jejímu bratrovi je teď 17 a o otci ani matce nemá žádné zprávy. Jako duch prohledává ulice Caldwellu a hledá svého milovaného bratra. Čeká na odbytí desáté hodiny aby prohledávala dokumenty o její smrti a všechny možné papíry o tom, kde by mohli její příbuzní být. Pronajala si malý byt v centru města za nejmenší cenu a celý svůj život oddává naději.

Dům


Alex Isabell Mendler (Upírka)

21. června 2013 v 15:20 | Tris |  Obyvatelé
Přezdívka: Ronny
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Alex Isabell Mendler
Věk: 25 (se přeměnila, ale jinak je jí 30)
Druh:Upír (Civilista)

Povaha:Alex je velmi milá, ale když ji někdo rozčílí je nepříčetná. Velmi lehce se dá rozčílit. Když je naštvaná je schopná i zabít někoho, koho má ráda. Je velmi inteligentní a když se ji na něco zeptáte, málokdy odpoví nevím. Alex ráda pomáhá lidem, když někdo odmítne její pomoc, tak to ignoruje a stejně pomůže. Je často smutná ze smrti celé rodiny.
Historie:Narodila se ve velmi bohaté rodině. Její rodina vlastnila obrovský dům v tiché části Caldwellu. Kolem domu měli mhis (místo ve kterém není možné cítit nikoho s kým je upír spojený, nebo nemůže bezduchý cítit bezduchého atd...). Měli 5 doggenů, jelikož měli velký dům a každý byl na určitou část domu. Ve 25 prošla proměnou. Když žila už 28 let, tak do domu vnikli bezduší a pozabíjeli všechny kromě jednoho doggena Arriana a Alex. Arrian dostal rozkaz od Alexiných rodičů, aby odvedl Alex co nejdál od jejich domu. Arrian a Alex utekli únikovým tunelem k jejím příbuzným. Tam ji už bezduší nenašli. Když bylo jisté, že ji doma už nic nehrozí, tak se vrátila a žije s Arrianem tam dodnes.

Dům


Bratrstvo

19. června 2013 v 22:21 | Tris

Páry:

Wrath který má jako Sheelan Beth -jsou to král a královna všech upírů-Proto se mezi bratrstvo už skoro nepočítá. (1.díl)
Rhage a jeho Mary -Rhage má prokletí, že se přeměňuje v netvora.(Znáte z 2.dílu)
Tohrment a jeho Sheelan Wellsie
Vishous -má Jane
Phury -má Cormii
Zsadist a jeho Bella. (3.Díl)
John (Darius) -Xhec
Butch-(a jeho Marissa) Byl člověk a pak se z něj stal upír(znáte již z 1.dílu)
Bratrstvo je 6 ti členná,(bez Wratha) skupina upírů, kteří brání svůj druh před bezduchými.

Členové:

Wrath: černé, dlouhé, husté, hebké vlasy, černé panoramatické brýle, světle zelené oči, hrubou tvář (drsnou, jako zlou tvář)Je to král upírů. Má celý černý pokoj a jeho Shellan je Beth.

Rhage: Má dlouhé blond vlasy, modrozelené a hodně zářící oči. Má prokletí, mění se v příšeru kterou má vytetovanou ná zádech a v tom stavu požírá bezduché a je schopen ublížit i bratrům. Je krásný jako nějaký herec a proto mu říkají Hollywood.

Tohrment: krátké černé vlasy (na ježka), je velice přátelský. Jeho shellan byla Wellsie(Tu pak zaraždili). Má "syna" Johna-není genetický syn ale pojal ho jakoby za syna.

Vishous: -Má krátké, černé vlasy ( na ježka), má bradku, tetování na spánku, okolo oka a tetování na ruce, které svítí. Proto ho nosí vždy zakryté rukavicí. Má bledě modré až bílé oči lemované tmavě modrou barvou. Uměl číst myšlenky a předpovídat budoucnost. Bydlí s Butchem v Doupěti (doupě je kousek od sídla, jsou spojené chodbou.)

Phury: - Je Zsadistovo dvojče, drží celibát a kvůli tomu co jeho bratr ztratil on nedokáže žít naplno. Víc dává než přijímá. Má dlouhé vlasy po ramena v barvách blond,rudé a hnědé. Má žluté, kanárkové oči. Nemá jednu nohu od kolena dolů - má protézu (nohu si ustřelil kvůli záchraně sebe a jeho dvojčete). Rád kouří "rudý kouř''. Milující bratr a za své dvojče by i položil život.

Zsadist: -Má holou hlavu bez vlasů, černé oči, je hodně velký a má široká ramena. Přes obličej se mu táhne dlouhá jizva. Býval otrok, měl Paní. Stále má otrokářeské tetování. Nesnese dotek dívky (pak už ano).


Dotazy

19. června 2013 v 22:05 | Tris
Pokud máte nějaké dotazy ke hře tak je napište do komentářů.
Jestli jste něco nepochopili tak to řekněte a já vám vše vysvětlím...
Pište sem také návrhy na vylepšení hry :) a akce.
Tris

Jak hrát?

19. června 2013 v 22:04 | Tris
Možná si říkáte jak vlastně hrát?Je to jednoduché.
Podstata je,že si založíte a vymyslíte nějakou postavu za kterou budete hrát.
Hrajeme asi takto:* Přijdu domů a sednu si kes tolu.Podívám se kde co je a dostanu na něco chuť.*Mami!Je tu něco k jídlu?*zakřičím do druhého pokoje.*
To co postava dělá můžete dávat do závorek nebo hvězdiček.
Postav můžete mít kolik budete chtít.

Pravidla

19. června 2013 v 21:19 | Tris
A.Pravidla registrace:
1.Regisrace musí být delší než jeden řádek.Zkuste se rozepsat co nejvíce a nepište nic nevhodného.
2.Před odesláním registrace zkontrolujte zda vám fungují všechny odkazy na fotky.
3.Jako fotku můžete mít cokoliv ale aby to odpovídalo dané bytosti. Manga a přímo postavy z kreslených filmů nejsou dovoleny.

B.Pravidla hraní:
1.Hrajete pouze za svoji registrovanou bytost za nikoho jiného!!
2.Hrajte logicky a ať to souhlasí s dějem takže né například.''Bratrstvo zemřelo a teď tu vládnu já!''
3.Pokud nevíte jak hrát tak to najdete ZDE
4.Hrát můžete jen v místnostech na to určených
5.Nevymýšlejte si blbosti jako př.všichni upíři vymřeli a na zemi jsou jen Bezduší!
6. Nemůžete napsat že jste zabili postavu někoho jiného bez jeho svolení!
7.Pokud se rozhodnete že vaši postavu necháte umřít přesune se na Hřbitov.
8.Aby jste tuto hru plně chápali měli by jste znát knihy podle ktrých je toto napsané.
9. Neregistrujte se pokud je vám míň než 12 let!

C.Pravidla okolo ostatních věcí:
1.O hraní se bavtu v místnosti na to určené tedy v Chatu.Není zakázáno bavit se o tom co jste dělali a jak se máte.
2.Nestěžujte si a nenadávejte mi pokud jsem vás ještě nepřidala,ani já nejsem dokonalá a nejsem tu 24 hodin v kuse.
3.Berte v potaz že si vyhrazuji právo vaši registraci nepřijmout nebo váš profil smazat pokud děláte něco se bude porušovat některá pravidla.V tomto případě mi nepište jaká jsem.... že jsem vás smazala a přejděte přes to v klidu.
4.Reklamy nepište!!
5.Pokud je vám něco nejasné pište do článku Dotazy který najdete v menu na vrchu.
6.Při registraci bude otázka jestli jste četli a souhlasíte s pravidly.Odpovězte ne,jen tak budu vědět že jste je poctivě přečetli.


Nesmíte si sami vypravěčit! Ani hrát za nějakého člena z bratrstva či postavy z knihy.(pokud vám nějakou nepřidělím.)

Neregistrujte se pokud sem nebudete chodit často!

Druhy

19. června 2013 v 20:43 | Tris

Druhy:

1. Člověk:

-Lze lehce zabít
-Povahu má každý jinou
-Loví je upíři (ne moc)
-Mohou se stát bezduchým
-Mohou se stát duchem, když zemřou rukou někoho jiného
-Mohou se stát upírem jen když je Rudý měsíc a když se napijí upíří krve

2.Duch

-Povahu má jakoukoliv
-Je to zemřelý člověk
-Po odbytí desáté hodiny večerní se můžou zhmotnit a vypadají jako lidé
-Mohou se zjevovat a zase mizet. Mizí tak že se rozplynou v kouř.
-Slyší a vidí je jen lidé ke kterým mluví a u kterých chcou aby je viděli
-Nesmrtelní, dokud nevyřeší co chtěli a nerozhodnou se odejít do Stínu
-Většinou červené oči
-Zhmotnit se mohou až po desáté takže před tím nemůžou nic chytit, přes vše projdou.
-Nejdou zabít -Když je př.zastřelíte po jejich zhmotnění tak se vypaří, ten den se už nemohou zhmotnit ale nezemřou

3.Upír (Civilista)

-Nejsou nesmrtelní (Dožívají se ale i statisíce let)
-Mají velkou silu
-je neskutečně rychlí
-Nemůžou na slunce nebo se popálí-v tom lepším případě. V horším uhoří.
-Bývají tajemní a né moc společenští
-Ženy mohou otěhotnět jen v období potřeby(tady v RPG to bude pokaždé 1. a 15. v měsíci.)
-Krmí se převážně krví opačného pohlavý upíří rasy
-Mohou se krmit i krví lidí ale ta jim nedá moc síly
-Umí silou vůle zavírat dveře, zhasínat atd...
-Jsou nepřátele bezduchých
-Uzdravují se, ale když nejsou nakrmeni tak pomale
-Může jíst normální jídlo a nasytí ho
Může být i aristokrat (nově)
To je stejný upír akorát ze vznešenější rodiny a mívají v domácnosti alespoň jednoho doggena.

4.Bezduchý

-Nesmrtelný
-Jde zabít jen probodnutím místa, kde míval srdce dýkou bratrstva (má černou čepel)
-Samozřejmě když ho rozdělíte na několik částí nebo mu useknete hlavu tak také neožije
-agresivní
-silní
-Vypadají jako normální lidi ale čím starší jsou jako bezduší tím víc mají bledou pleť, jejich vlasy mají bílou barvu a oči také ztrácí barvu
-Jdou cítit po kojeneckém zásypu
-Mohou mít pohlavní styk ale nemohou mít děti (toto je jinak než v knize)
- 2 Druhy : 1.Nemůže na slunce jinak shoří
................2. Může na slunce. Vyberte jaký bude ten váš a připište to do registrace. ( V knize neshoří)

4.Doggen

-Druh upíra
-Nejsou nesmrtelní, dožívají se míň jak normální upíři(asi tak nejvíc 5000 let)
-Rodí se proto aby sloužili v rodinách urozených upírů
-Mohou ven za světla
-Rádi pracují
-Krev nemusí pít moc často
-Také jí normální jídlo


Návrhy na další změny a bonusy pro bytosti můžete psát do komentů...